Yatak Odası Takımları Hakkında
Yatak odası uyku ve istirahatin en önemli merkezi. Güne enerjik başlamanın birincil koşulu rahat bir uyku çekmektir ve bu da ancak rahat bir yatakta olur. Ergonomik ve konforlu baza yataklar, fonksiyonel şifonyer ve komodinler, kullanışlı gardıroplar ve makyaj masaları, aksesuarlar bir yatak odasında olması gereken detaylar. KARADAYILAR BARMET MOBİLYA yatak odası takımları yeni trendlerin KARADAYILAR BARMET MOBİLYA karakteristiği ile harmanlandığı göz alıcı bir fotoğraf sunuyor. İster çift kişilik yatak odası ister küçük yatak odası takımı, sizin ihtiyacınız neyse hepsi BARMET MOBİLYA’DA saklı. KARADAYILAR BARMET MOBİLYA yatak odası modellerine göz atarak kendi moda akımınızı kendiniz yaratın. Yatak Odası Modelleri Ve Fiyatları Yatak odası evin en özel bölümü. Burayı kendi zevkinize göre dekore edip konfor ve huzuru ön planda tutarak keyifli ve verimli bir dinlenme alanı oluşturabilirsiniz

YATAK ODASI MODELLERİ
Country, Avangart, Sürgü Kapılı, Açma Kapılı, Çıtalı modellerimiz mevcuttur. Ölçüleri ve iç tasarımı tamamen müşterilerimizin istediği gibi yapılmaktadır. Bağlantı elemanları modüler ve metaldir. Biz kurulum yaptıktan sonra ev değişimi yada farklı sebeplerle kurulum yapmak zorunda kalırsanız defalarca sökülüp takılabilir ve asla sağlamlığı deforme olmaz.
BAZALARIMIZ PROFİL İSKELET OLUP İSTEDİĞİNİZ RENK VE MODELDE İmal edilir.
Yataklarımız ortobetik full ortobetik ve visko olarak değişik kalitelerde mevcuttur. Bel ağrısı ve bel fıtığına etkili vücudun şeklini alan 10 yıl garantili yataklarımız vardır.
Teslimat, kurulum KARADAYILAR BARMET MOBİLYA olarak bize aittir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
Takım İçeriği; Gardolap, Başlıklı Karyola, Şifonyer ve 2 adet komodinden oluşmaktadır.
Gardrop aliminyum ayna kapaklı, 8 çekmecelidir
Şifonyer iç kapaklar hariç yonga levha, kapaklar mebrandır.
Komodinler 2 adet olup, mebran çekmecelidir.
Karyolamız başlıklı bazadır.
Led özelliği bulunmamaktadır.
Tüm parçalar demonte gönderilir. Kurulum size aittir.


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir