Mutfak Dolabı Md 1015

Barmet Mutfak Dolapları mutfağınızda işlevsel olarak kullanabileceğiniz, geniş hacmi ve şık tasarımı ile her anlamda sizi tatmin edecek bir üründür. Karadayılar Barmet Mobilya olarak mutfağınızın şekli, sizin ihtiyaçlarınıza göre imal ederek size pek çok eşyayı düzenli bir biçimde saklama imkânı sunuyoruz. Oldukça dayanıklı ve modern görünümlü bir malzeme olan MDF den üretilmiş olan ürün, insan ya da çevre sağlığını tehdit edecek hiçbir kanserojen madde içermez. Avrupa Birliği sağlık kurallarına uygun bir şekilde üretilmiştir ve E1 sertifikasına sahiptir.

Ürün Özellikleri

18 mm MDF den üretilmiştir. Mdf suya ve rutubete en dayanıklı malzemedir. Bu sayede suntaya kıyasla çok daha dayanıklıdır. Üründe bulunan kenar bantları 0,80mm kalınlığında PVC bantlardan üretilmiştir. Ürünün ayakları ise plastik piramit ayaklardır. Kapakları sizin isteğinize göre mebran, akrilik, high gloss yapılır. 200 den fazla renk ve model seçeneği vardır.
Geniş dolap ve bölme hacmi ile size alandan kazandırır. Her dekorasyon tipi ile uyum sağlayacak modern bir tasarıma sahiptir. Toplam dört kapaklı bölmeden ve içerisinde bulunan birer raftan oluşmaktadır. Açık orta bölmesi, kapaksız tasarımı ile dilerseniz fırın veya mikrodalga gibi eşyalar için alan olarak kullanılabilir.
Beyaz rengi ile odalarınızda dar ve basık bir görünüm oluşmasını engellerken aydınlık ve ferahlık hissi yaratır.

1. Ürünün ölçüleri sizin
isteğiniz doğrultusunda KARADAYILAR BARMET güvencesinde yapılır.
Ürünlerimiz KARADAYILAR BARMET MOBİLYA güvencesi ile yapılıp, adresinize teslim edilip, kurulumu yapılır.

Ürünün Özellikleri
2. 1.Sınıf MDF 18 MM
3. 0.80 PVC
4. Kapaklar isteğe göre; mebran, akrilik, high gloss
5. Kulplar isteğe göre porselen, çelik, düğme


0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir