Hakkımızda

Firmamız, Barmet  marka tescili ile 2007 yılından itibaren deneyimli kadrosuyla oturma grubu, koltuk takımı, yatak odası, yemek odası .mutfak dolabı, modüler ürünler, baza, yatak, metal masa, sandalye üretimini Bartın’da yapmaktadır. 2600 metrekarelik kapalı alanda 22 kişilik çalışma kadromuzla AR-GE çalışmaları ile ürettiğimiz, değişen günün çizgilerini takip ettiğimiz ürünlerle yurt içinde ve başta Irak, Gürcistan, Bulgaristan, Yunanistan olmak üzere toplam 11 ülkeye ihracat hedeflenmektedir.  Hedeflerimizin başında kalite %100 hizmet ve müşteri memnuniyetidir. ISO 9001belge çalışmalarına başlayan firmamız gelişen teknolojiyi zamanında takip ederek kalite, estetik, rahatlık ve konforu tüketiciye ulaştırma hedefindedir.

 

 

Barmet firması toptan ve perakende tüketiciye hitap eden ürünler dışında turizm, otelcilik ve sağlık sektöründe uygun ürün alternatifleri ile hizmet vermektedir.

Otel, motel, pansiyon, sosyal tesis, tatil köyü, öğrenci yurdu, misafirhane ve hastanelerin yatak, baza, dolap ve her türlü ölçüdeki modüler mobilyaları en son teknolojiye sahip tesislerinde üreterek bu ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir.

Ayrıca şirket bünyesine bağlı olarak 4 adet perakende satış mağazasıyla direkt olarak kalite ve uygun fiyat sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da AR-GE çalışmaları ve hedeflerinden taviz vermeden, üretmeye devam ederek en iyisi, en kalitelisi ve en güzelini üreterek hem ülkemizde, hem de yurt dışında büyüyen müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi sürdürmek en önemli amacıdır